Турецкие сериалы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Турецкие сериалы » Bergüzar Korel / Halit Ergenç » Новости,статьи и интервью(переводы)

Новости,статьи и интервью(переводы)

Сообщений 11 страница 20 из 38

11

Halit Ergenç Oğluna Seslendi

http://www.berguzarkorel.gen.tr/wp-content/uploads/2009/12/halit-berguzar-rop.jpg

Bergüzar Korel’le evlenen oyuncu Halit ergenç bebeklerini beklemenin heyecanını sürüyor. Çift şimdiden erkek olacak bebeklerinin adını bile koydu. Halit Ergenç ise hazırladığı bir videoda oğluna seslendi.

Ona şimdiki heyecanını anlatmak, ileride hatırlayacağı güzel bir anı bırakmak için kendini videoya kaydetti; “Oğlum, canım oğlum benim. Şimdi annenin o güzel karnındasın. Orada duruyorsun ve hareket edip duruyorsun. Bunu izleyeceksin mutlaka. Akıllı, insanı bilen, hassas, beni mümkün olduğu kadar çekiştiren, her şeyin kendin için en iyisini isteyen bir insan ol. Herkesi sev, sevdiğini de kalbinin en güzel köşesine yerleştir.” dedi.

0

12

Спасибо Акжаркынчик за темку, ты  :cool: .Столько инфы разместила, очень интересно. Нравится что эти актеры очень открытые,добродушные, хорошо общаются с журналистами. Уважаемые и уважают других работу.Очень поразило как Халит вынес ребенка из роддома :rofl: , что даже сам репортер попросил обратить внимание на это.Дал спокойно сфотографировать ребенка потом Бергюзар подошла и тоже пару слов сказала.Жалко сейчас Халит больной,поранил ногу,желаю ему скорейшего выздоровления. :love:

0

13

Саида20 написал(а):

Bergüzar Korel’le evlenen oyuncu Halit ergenç bebeklerini beklemenin heyecanını sürüyor. Çift şimdiden erkek olacak bebeklerinin adını bile koydu. Halit Ergenç ise hazırladığı bir videoda oğluna seslendi.

Ona şimdiki heyecanını anlatmak, ileride hatırlayacağı güzel bir anı bırakmak için kendini videoya kaydetti; “Oğlum, canım oğlum benim. Şimdi annenin o güzel karnındasın. Orada duruyorsun ve hareket edip duruyorsun. Bunu izleyeceksin mutlaka. Akıllı, insanı bilen, hassas, beni mümkün olduğu kadar çekiştiren, her şeyin kendin için en iyisini isteyen bir insan ol. Herkesi sev, sevdiğini de kalbinin en güzel köşesine yerleştir.” dedi.

После женитьбы Берг и Халит готовятся к рождению ребенка. Узнав что будет мальчик уже придумали ему имя.
Халит трепетно и нежно сказал своему малышу:-Сынок, милый мой сыночек, ты еще в животике своей мамы.Я буду всегда наблюдать как он шевелится.Пусть вырастит умным,добрым и счастливым человеком.Чтобы был любимым всеми."

0

14

granata написал(а):

Нравится что эти актеры очень открытые,добродушные, хорошо общаются с журналистами. Уважаемые и уважают других работу.Очень поразило как Халит вынес ребенка из роддома  , что даже сам репортер попросил обратить внимание на это.Дал спокойно сфотографировать ребенка потом Бергюзар подошла и тоже пару слов сказала.Жалко сейчас Халит больной,поранил ногу,желаю ему скорейшего выздоровления.

Мне тоже нрав.это пара, как мы помним какая прекрасная экранная любовь была у них, и продолжаеттся в реале,это так классна. Очень рада за нихhttp://bb.ct.com.kz/public/style_emoticons/default/super.gif
Тоже удевилась как они спокойно вышли из роддома, какие они спокойно отнеслись к вопр.репор.и даже разрешили сфоткать ребенка.Это нрав.все больше и больше)))
Желаю скорейшего выз.нашему Султану http://bb.ct.com.kz/public/style_emoticons/default/dont.gif

Огромное спасибо за переводhttp://bb.ct.com.kz/public/style_emoticons/default/kiss.gif

Отредактировано Саида20 (2011-01-17 15:54:01)

0

15

Саида20 написал(а):

Мне тоже нрав.это пара, как мы помним какая прекрасная экранная любовь была у них, и продолжаеттся в реале,это так классна. Очень рада за нихhttp://bb.ct.com.kz/public/style_emoticons/default/super.gif
Тоже удевилась как они спокойно вышли из роддома, какие они спокойно отнеслись к вопр.репор.и даже разрешили сфоткать ребенка.Это нрав.все больше и больше)))
Желаю скорейшего выз.нашему Султану http://bb.ct.com.kz/public/style_emotic … t/dont.gif

Огромное спасибо за переводhttp://bb.ct.com.kz/public/style_emoticons/default/kiss.gif

Вот такой и должна быть любовь и семейная жизнь. :cool:
За перевод всегда пожайлуста. Если есть пожелание напишите какую статью перевести.,№ сообщения. :writing:

0

16

granata написал(а):

Вот такой и должна быть любовь и семейная жизнь.  За перевод всегда пожайлуста. Если есть пожелание напишите какую статью перевести.,№ сообщения.

Можешь перевести сообщ. №5,6 :crazyfun:

Отредактировано Саида20 (2011-01-18 17:02:48)

0

17

Саида20 написал(а):

Medya takip ve ölçümleme sektörünün lider kuruluşu Medya Takip Merkezi (MTM), “medyada kadın”ı mercek altına alarak, geçtiğimiz yılın en popüler kadınlarını belirledi. İşte, şov, iş, siyaset, spor, medya dünyası başta olmak üzere hayatın çeşitli alanlarında medyanın gözde kadınları!

Türkiye’de “kadın”ın hayata katılımı ve çeşitli alanlarda nasıl yankılar bulduğu sorusuna yanıt arayan Medya Takip Merkezi (MTM), 2009 yılı boyunca gazete, dergi, TV kanalları ve haber sitelerinde en çok bahsi geçen kadınları mercek altına aldı.

MTM’nin kadın oyuncuları da mercek altına aldığı araştırma raporuna göre, yılın en popüler kadın oyuncusu, Hatırla Sevgili dizisiyle gözleri üzerine çeken ve ardından Aşk-ı Memnu dizisiyle popülaritesini arttıran Beren Saat oldu. Yıl boyunca 5 bin 11 haberde yer alan Saat’i, Binbir Gece dizisi ve özel hayatıyla medyanın yakın markajına giren Bergüzar Korel izledi. Korel, yazılı, görsel ve elektronik basın toplamında 4 bin 95 habere konu edildi.

Перевод статьи.
Женщина в спорте, политике,шоу-бизнесе, самая популярная и обсуждаемая в СМИ. Новостные сайты в которых большинство было упомянуто женщина в 2009 году. Ими оказались Берен Саат(около 5 тыс.новостей) и Бергюзар Корел.(около 4,9 тыс. новостей).

0

18

Саида20 написал(а):

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, çocukları Ali’yi yanlarına alarak İstinye Park Alışveriş Merkezi’ne geldi. Burada yemek yiyen çift, halkın ilgi odağı oldu.

Yemekten sonra baharatçıya giden çiftin el ele göz göze alışverişinden sonra Ergenç şunları söyledi: “Çocuk sahibi olmak dünyanın en özel olayı ve en güzel duygusu. Sakalımı canım istediği için bıraktım. Eşim de fazla kilolarını zamanla üzerinden atacaktır.”

Перевод статьи
Берг и Халит с сыночком Али вышли прогуляться  по магазинам. После трапезы они были во внимании людей.
Парочка шла держась за руки,Халит сказал пару слов:-"Рождение ребенка это самое прекрасное событие в мире. Я даже стал отращивать бороду.Моя супруга со временем сбросит лишний вес".

0

19

Biz bu kadar rezil insanlar mıyız?

http://www.berguzarkorel.gen.tr/images/2011/02/berguzar-korel-ali-kanyon-173x300.jpg

Bergüzar Korel İstinye Park’ta gazetecilerin sorularını yanıtladı, evliliği hakkında yorum yapanları eleştirdi.

Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç’in “Muhteşem Yüzyıl”daki yeni rol arkadaşı Meryem Uzerli’yi kıskandığı iddialarına ateş püskürdü. Korel’in Yunanistan’da bir magazin programına “Halit’in öpüşme sahnelerini izlerken irite oluyorum” yönünde açıklama yaptığı gündeme gelmişti. Korel, dün 1 yaşındaki oğlu Ali ile İstinye Park’taydı. Cep telefonunu unuttuğu otomobilini valenin getirmesini beklerken konu hakkındaki sorular üzerine Korel, artık evliliğiyle ilgili yapılan çirkin yorumlara tahammül edemediğini söyledi.
Eşinizin öpüşme sahnelerinden gerçekten bu kadar rahatsız oluyor musunuz?
Bu altı ay önce Yunanistan’da verilmiş bir röportajdı. Sesli kayıtları zaten internetteki paylaşım sitelerinde duruyor. Bu bir genelleme, ben gayet gülerek konu hakkında konuşmuştum. Gayet profesyonel olduğumu da dile getirdim. Ne “Muhteşem Yüzyıl”, ne de Meryem’le alakalı ağzımdan tek bir kelime çıkmadı.

Bu çok acımasızca
Bu duruma Halit Bey’in yorumu nedir?
Bir haftadır yazılanlara karı – koca şaşkınlıkla bakıyoruz. Koca koca adamlar, kadınlar başka işleri kalmamış gibi sabah programlarında olsun, köşelerinde olsun bunu tartışıyorlar. Çirkince bizim evliliğimizi sorguluyorlar. Bunlar kimseye de düşmez. Senelerdir bize bunu yapıyorlar. Biz onların dilinde konuşmayı bilmediğimiz için bunlar oluyor. Hiçbir zaman onların dilinde konuşmayacağız. Eğer yapmamız gereken bir şey varsa bunu başka türlü yaparız. Biz bir aileyiz, benim çocuğum var. Çocuğum okuma yazma biliyor olabilirdi. Gazeteleri okuyabilirdi. Artık günahtır, bizi rahat bıraksınlar. Resmen insanlar uzaktan bizi seyredip kötü bir şey yaşayalım diye bakıyorlar. Bu çok acımasızca çok ayıp ve günahtır.
Meryem Uzerli’nin oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz?
O kız Almanya’dan geldi, çalışıyor. İşini de çok güzel yapıyor. Meryem’i bayılarak da izliyorum. Pardon da izlediğimiz sahneler birçok dizide var ve hatta bundan çok fazla sahneler var. Böyle bir şey asla yok. Ben de kendimi kötü hissettim. Bu sahnelerden irite olduğum yönünde öyle net bir ifade yazmışlar ki. Ben yanlış bir şey mi söyledim de hatırlamıyorum diye internete girip baktım. Zaten Halit kaç bölümdür dizide çalışıyor.
Hepimiz birbirimizi tanıyoruz. O benim setimi biliyor, ben onun setini biliyorum. Zaten böyle şeye ihtiyacımız yok. Herkes işinde gücünde 24 saat çalışıyoruz. Çocuğumuzla zaman geçiriyoruz. Her şey gayet iyi. Yine eski günlere döndük yine her yaptığımız sorgulanmaya başladılar ama huzurumuzu bozamıyorlar. Bunu istiyorlar ama bozamıyorlar. Bizim çok huzurlu, bunlarda uzak hayatımız var.
Meryem Uzerli’nin sizin onu kıskandığınızı öğrenince tanışmak için haber gönderdiği de iddia edildi.
Eminim kızın haberi bile yok. Kız Almanya’dan geldi. Deli gibi insan üstü çalışıyor. Sete gidiyor, oradan eve dönüyor. Oradan oraya koşturuyor. O bir karakter… O ‘Hürrem Sultan’, öbürü Meryem, ben Bergüzar’ım, benim eşim Halit evde… Ben asla eşimi kıskandığımla ilgili bir şey söylemedim. Bir haftadır ne olduğumuzu şaşırdık. Bizim çocuğumuz var. Benim çocuğum okula gidebiliyor olabilirdi. Zaten senelerdir olmadığımız bir çift gibi gösterildik. Biz bu kadar rezil insanlar mıyız?

0

20

HAYRANLARIYLA BULUŞTULAR, 50 BİN DOLARI KAPTILAR!

http://www.ayakligazete.com.tr/i/h/20374_b.jpg

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, Hırvat hayranlarıyla biraraya geldi

Yurt dışından gelen konuklarıyla yemekte buluşan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç 2 saatte tam 50 bin dolar kazandı.
Şöhretleri Türkiye sınırlarını aşan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, bu ilgiyi paraya çevirdi. Hırvatistan’daki Konzum adlı süpermarket zinciriyle bir reklam anlaşması yapan Ergenç, anlaşma gereği Hırvatistan’daki hayranlarıyla İstanbul‘da bir araya geldi.

GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Süpermarketten alışveriş yapan 10 kişi, bir sevdiğini de...

0

Вы здесь » Турецкие сериалы » Bergüzar Korel / Halit Ergenç » Новости,статьи и интервью(переводы)